Математика 4 клас - Розробки уроків - за підручником С.О. Скворцова - 2015 рік

Розділ ІІ

Урок №15 ( с. 32 – 33)

Мета: формувати уміння розв’язувати задачі на знаходження четвертого пропорційного способом відношень

Тип уроку: Закріплення та застосування знань, умінь та навичок

Дидактичні задачі.   Вдосконалювати навички усних обчислень ( №1). Актуалізувати спосіб відношень при розв’язуванні задач  на знаходження четвертого пропорційного ( №2 (1); РЗ  ч. 1 с. 15, №1). Дослідити вплив зміни шуканого задачі  на розв’язання, узагальнити спосіб відношень ( №2 (2); РЗ  ч. 1 с. 15, №1). Застосувати спосіб відношень при розв’язуванні задач на знаходження четвертого пропорційного ( №3). Вдосконалювати вміння розв’язувати складені задачі, що містять знаходження частини від невідомого числа ( №4). Вдосконалювати уміння обчислювати значення виразів на 4 дії ( №5); знаходити деякі розв’язки нерівності зі змінною ( №6). Вдосконалювати уміння розв’язувати задачі на час, на роботу з даними ( №7).

Розвивальна задача: розвивати логічне мислення учнів ( №8).

Очікувані результати:

Учень (учениця):

розпізнає задачу на знаходження четвертого пропорційного за її істотними ознаками (без уживання назви типу задачі), Розуміє спосіб відношень при розв’язуванні задач на знаходження четвертого пропорційного, застосовує його при розв’язуванні задач; застосовує алгоритм письмового множення двоцифрового та трицифрового числа на одноцифрове з розгорнутим поясненням;


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.