Математика 4 клас - Розробки уроків - за підручником С.О. Скворцова - 2015 рік

Розділ ІІ

Урок №19 ( с. 40 – 41)

Мета: формувати навички письмового ділення трицифрового числа на одноцифрове.

Тип уроку: закріплення та застосування знань, умінь та навичок

Дидактичні задачі.  Вдосконалювати навички усного позатабличного множення та ділення (РЗ  ч. 1 с. 19, №1); обчислювальні навички ( №8). Актуалізувати  навички ділення з остачею, в тому числі й у випадках, коли ділене менше за дільник ( №1); уміння виконувати письмове ділення на одноцифрове число у випадку, коли третє неповне ділене утворюється з остачі та одиниць діленого ( №2). Перенести спосіб утворення неповного діленого з остачі та одиниць певного розряду діленого на утворення другого неповного діленого ( №3).  Формувати вміння виконувати дії письмового ділення, коли друге та третє неповні ділені утворюються з остачі та одиниць певного розряду діленого у матеріалізованій формі ((РЗ  ч. 1 с. 19, №2);  письмового ділення у формі мовлення вголос ( №4). Формувати уміння розв’язувати задачі на знаходження четвертого пропорційного двома способами ( №5, 6).

Розвивальна задача: розвивати логічне мислення учнів при розв’язуванні задач на знаходження четвертого пропорційного алгебраїчним методом ( №5); під час відновлення істинних рівностей ( №7) .

Очікувані результати:

Учень (учениця):

Виконує письмове ділення на одноцифрове число у випадку, коли третє неповне ділене утворюється з остачі та одиниць діленого. Розуміє спосіб утворення неповного діленого з остачі та одиниць певного розряду діленого  . застосовує алгоритм письмового множення двоцифрового та трицифрового числа на одноцифрове з розгорнутим поясненням;

Вміє розв’язувати задачі на знаходження четвертого пропорційного способом відношень.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.