Математика 4 клас - Розробки уроків - за підручником С.О. Скворцова - 2015 рік

Розділ ІІ

Урок №23 ( с. 48 – 49)

Мета: формувати навички письмового множення та ділення на кругле число.

Тип уроку: засвоєння нового матеріалу

 Дидактичні задачі.   Вдосконалювати навички усних обчислень (РЗ  ч. 1 с. 23, №1).  Актуалізувати прийоми множення та ділення на розрядну одиницю ( №1). Формувати розуміння способу визначення неповної частки при діленні з остачею на розрядну одиницю ( №2). Актуалізувати усні  прийоми множення та ділення на круглі числа ( №3); прийом множення на одноцифрове число ( №4). Перенести прийом письмового множення на випадки письмового множення на кругле число; алгоритм письмового множення на кругле число ( №5).  Формувати вміння виконувати множення на кругле число в матеріалізованій формі (РЗ  ч. 1 с. 23, №2); у формі мовлення вголос ( № 6).  Перенести алгоритм письмового ділення на випадки ділення на кругле число ( №6). Ознайомлювати зі способом добору пробних цифр частки в разі ділення на кругле число ( №6).  Формувати уміння виконувати письмове множення та письмове ділення на кругле число (РЗ  ч. 1 с. 23, №3, №7). Вдосконалювати уміння розв’язувати задачі на подвійне зведення до одиниці (РЗ  ч. 1 с. 23, №8).

Розвивальна задача: розвивати логічне мислення учнів (с. 71 № 4).

Очікувані результати:

Учень (учениця):

застосовує правила множення і ділення чисел на розрядні одиниці;

розуміє алгоритми письмового множення і ділення на кругле число;


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.