Математика 4 клас - Розробки уроків - за підручником С.О. Скворцова - 2015 рік

Розділ ІІ

Урок №25 ( с. 52 – 53)

Мета:  формувати навички письмового множення на двоцифрове число.

Тип уроку: засвоєння нового матеріалу

Дидактичні задачі.   Вдосконалювати навички усних обчислень (РЗ  ч. 1 с. 24, №1). Актуалізувати усні прийоми множення двоцифрового числа на одноцифрове, одноцифрового числа на двоцифрове; актуалізувати знання правила множення числа на суму ( №1). Актуалізувати знання розрядного складу числа (РЗ  ч. 1 с. 25, №2); уміння застосовувати способи множення іменованого числа на число без найменування (РЗ  ч. 1 с. 25, №3); прийоми множення на одноцифрове число, на кругле число ( №2). Дослідити та розв’язати проблемну ситуацію, пов’язану із множенням на двоцифрове число; ознайомлювати з алгоритмом письмового множення на двоцифрове число ( №3). Формувати вміння виконувати письмове множення в матеріалізованій формі (РЗ  ч. 1 с. 25, №4); у формі мовлення вголос ( №4). Формування уміння виконувати письмове множення та ділення на кругле число ( №5; РЗ  ч. 1 с. 25, №5). Вдосконалювати уміння розв’язувати задачі на подвійне зведення до одиниці ( №6; РЗ  ч. 1 с. 25, №7).

Розвивальна задача: розвивати логічне мислення учнів під час виконання завдань №2, 6.

Очікувані результати:

Учень (учениця):

застосовує письмові прийоми множення і ділення на кругле число;

знає алгоритм письмового множення на двоцифрове число;

складає задачі за схемою, обернені до розв’язаної.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.