Математика 4 клас - Розробки уроків - за підручником С.О. Скворцова - 2015 рік

Розділ ІІ

Урок №26 ( с. 54 – 55)

Мета:  формувати уміння розв’язувати задачі на подвійне зведення до одиниці; формувати навички письмового множення на двоцифрове число.

Тип уроку: урок – дослідження.

Дидактичні задачі.   Вдосконалювати навички усних обчислень (РЗ  ч. 1 с. 26, №1). Актуалізувати спосіб знаходження однакової величини у розв’язуванні задач на знаходження четвертого пропорційного; зіставлення її із задачею на подвійне зведення до одиниці; ознайомлення із двома способами розв’язування задач на подвійне зведення до одиниці ( №1). Дослідити вплив зміни величин задачі 2) із № 1 на розв’язання ( №2); зміни числових даних задачі №2; узагальнити план розв’язування задач на подвійне зведення до одиниці ( №3). Формувати уміння розв’язувати задачі на подвійне зведення до одиниці (РЗ  ч. 1 с. 26, №2).  Формувати навички письмового множення на двоцифрове число ( №4);  письмового ділення на кругле число ( №5; РЗ  ч. 1 с. 27, №3).

Розвивальна задача: розвивати логічне мислення учнів під час дослідження та узагальнення плану розв’язування  задачі на подвійне зведення до одиниці №1,2, 3.

Очікувані результати:

Учень (учениця):

розпізнає задачу на подвійне зведення до одиниці за її істотними ознаками (без уживання назви типу задачі), знає її розв’язування;

застосовує письмові прийоми множення і ділення на кругле число;

застосовує алгоритм письмового множення на двоцифрове число;


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.