Математика 4 клас - Розробки уроків - за підручником С.О. Скворцова - 2015 рік

Розділ ІІ

Урок №32 ( с. 66 – 67)

Мета: формувати поняття про задачі з буквеними даними; формувати навички письмового ділення на двоцифрове число.

Тип уроку: засвоєння нового матеріалу

Дидактичні задачі.  Вдосконалювати навички усних обчислень (№1; РЗ  ч. 1 с. 32, №1). Актуалізувати уміння знаходити значення виразу зі змінною ( №1). Формувати уміння добирати вираз до задачі, що містить буквені дані; обчислювати значення виразу при заданому значенні змінної ( №2); складати виразів за текстами задач, що містять буквені дані, обчислювати значення виразів при заданому значенні букви ( №3). Формувати навички письмового ділення на двоцифрове число; уміння перевіряти правильність виконання дії ділення ( №4; РЗ  ч. 1 с. 32, №2). Вдосконалювати уміння розв’язувати рівняння, в яких один з компонентів або права частина подана числовим виразом ( №5); знаходити деякі розв’язки нерівності зі змінною ( №6); навички ділення з остачею з перевіркою (РЗ  ч. 1 с. 32, №3,4).

 Розвивальна задача: розвивати вміння працювати з даними ( №9); логічне мислення учнів (№5,8; РЗ  ч. 1 с. 32, №5).

Очікувані результати:

Учень (учениця):

розв’язує задачі з буквеними даними способом складання виразу

застосовує алгоритм письмового множення на двоцифрове число;

застосовує алгоритм письмового ділення трицифрового числа на двоцифрове;

прогнозує кількість цифр у добутку, частці;

перевіряє правильність виконання письмового множення і ділення


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.