МАТЕМАТИКА 4 КЛАС
РОЗРОБКИ УРОКІВ

УРОК 53

Тема. Контрольна робота № 4

 

Мета: перевірити рівень знань з теми.

ХІД УРОКУ

Варіант I

1. Обчислити.

image118

2. Мотоцикліст проїхав за 4 год. відстань 232 км, а 2 год. — зі швидкістю 46 км/год. На скільки більше була у мотоцикліста швидкість першого разу?

3. Сторона квадрата 8 см, а другого — у 2 рази довша. Знайти периметр другого квадрата.

 

Варіант II

1. Обчислити.

image119

2. Відстань між двома пристанями 204 км. Катер долає її за 6 год. За скільки годин пройде цю відстань буксир, якщо його швидкість на 22 км/год менша, ніж швидкість катера?

3. Ширина прямокутника 4 дм, а довжина — у 3 рази більша. Знайти периметр цього прямокутника.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.