МАТЕМАТИКА 4 КЛАС
РОЗРОБКИ УРОКІВ

УРОК 63

Тема. Контрольна робота № 5

 

Мета: перевірити рівень знань учнів з вивченої теми.

ХІД УРОКУ

Варіант I

1. За течією річки теплохід пройшов відстань 288 км за 9 год. Скільки часу потрібно йому, щоб подолати цю відстань проти течії, якщо його швидкість проти течії на 8 км/год. менша, ніж за течією?

2. Обчислити.

3. Присадибна ділянка має форму прямокутника. Довжина ділянки 36 м, а ширина на 12 м коротша. 1/4 площі займає сад. Яку площу займає сад?

 

Варіант II

1. Автомобіль за 4 години проїхав 300 км. За скільки годин автомобіль проїде відстань 237 км, якщо його швидкість збільшиться на 4 км/год.?

2. Обчислити.

image145

3. Довжина дослідного поля прямокутної форми 324 м, а ширина у 4 рази менша. Посіви гречки займають 1/9 площі поля. Знайти площу, відведену для гречки.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.