Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Розробки уроків - Навчання грамоти - Письмо 1 клас ІІ семестр - (за підручником М. С. Вашуленка)

ПІСЛЯБУКВАРНИЙ ПЕРІОД

Урок 118. КОНТРОЛЬНЕ СПИСУВАННЯ ТЕКСТУ, ПОДАНОГО ДРУКОВАНИМ ШРИФТОМ

Мета: узагальнити і перевірити рівень сформованості в учнів навичок списування з друкованого шрифту; систематизувати знання учнів; виховувати культуру оформлення письмових робіт.

Хід уроку

I. ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ МОМЕНТ

II. КОНТРОЛЬНЕ СПИСУВАННЯ

Спишіть текст.

Гніздечко в білки затишне. Усередині вистелене шерстю і пір’ям. Воно добре утеплене. У ньому білочка пересиджує дощі й морози. У гнізді білочка зберігає горішки. Тут народжуються білченята.

III. ПІДСУМОК УРОКУ

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.