Українська мова. 4 клас. І семестр за підручником М. С. Вашуленка - розробки уроків

ДОДАТКОВИЙ МАТЕРІАЛ ДО УРОКУ 60

1.           Перевірка домашнього завдання (вправа203, с. 103-104)

2.           Робота над прислів'ями

—           Прочитайте, поясніть зміст, спишіть. Прикметники родового відмінка підкресліть однією лінією, місцевого відмінка — двома. Поясніть спільне і відмінне в цих відмінках прикметників.

Від кривих дерев і тінь крива. І в чужих краях люди хліб їдять. У добрих звичаїв добре життя. І від солодких елів буває гірко. Світ не без добрих людей.

3.          Каліграфічна хвилинка

Оо  ой йо ом ор ов он

Осінні обруч ось

Два зелені огірочки

Походжали по садочку.

—        Розберіть слово походжали за будовою.

—        Склади речення зі словом осінні.

4.         Словникова робота

Гра «Змійка»

Кожний член групи (класу) по черзі виходить до дошки, записує по одному словниковому слову і підкреслює орфограму в ньому. Записи можна робити не тільки на дошці, але й на аркуші паперу. Тоді учень, який записав слово, передає папір однокласникові.

5.          Фронтальне опитування

—          Що називається прикметником?

—          Для чого потрібні прикметники у мовленні?

—          Як змінюються прикметники?

—           З якою частиною мови пов’язані у реченні?


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.