Розробки уроків - Українська мова 5 клас І семестр - 2018

ПЕРЕДМОВА

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Перед вами посібник з української мови для 5-го класу, складений за оновленою програмою відповідно до вимог «нової української школи», у планах-конспектах реалізовано знаннєву, діяльнісну та ціннісну складові. З метою увиразнення ключових компетентностей проведено наскрізні лінії через добір відповідних текстів, запитань, проблемних завдань: «Екологічна безпека і сталий розвиток», «Громадянська відповідальність», «Здоров’я і безпека», «Підприємливість і фінансова грамотність» (у посібнику вони мають відповідні позначки: ЕР, ГВ, ЗБ, ПФ).

Увесь програмовий матеріал поділено на тематичні блоки, до яких належать уроки розвитку зв’язного мовлення та контрольні роботи у планах-конспектах дібрано конструктивні й проблемно-пошукові вправи та завдання за різними рівнями — репродуктивного, рецептивного та продуктивного.

Сподіваємося, що посібник допоможе швидко та якісно підготуватися до уроку. На залишених полях кожний учитель має можливість внести свої корективи відповідно до особливостей розвитку та підготовленості своїх вихованців, творчо підійти до реалізації мети уроку

Бажаємо успіхів!

Автор і творчий колектив видавців


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.