УРОКИ МУЗИЧНОГО МИСТЕЦТВА В 2 КЛАСІ - за підручником О. Лобової - 2013 рік

Перший семестр. СВІТ МУЗИЧНИХ ТВОРІВ (16 год)

Уроки 15-16 (підсумковий і резервний)

Підсумковий урок доцільно присвятити узагальненню навчального матеріалу за семестровою темою «Світ музичних творів». Для цього використовуємо комплекс контрольних запитань і вправ «Десять завдань для перевірки знань» (с. 64—65 підручника та адаптований для письмового виконання варіант на с. 30-31 робочого зошита).

Також звертаємо увагу учнів на узагальнювальні матеріали щодо різновидів і змісту музики, вміщені на І форзаці на початку підручника.

У зв’язку із наближенням новорічних свят, вільний час на цьому уроці можна використати для більш ретельної роботи над піснями зимової тематики (завдання № 9 на с. 65).

Остання пропозиція «Десяти завдань для перевірки знань» орієнтує учнів на підготовку (складання програми) уроку-концерту, який доцільно провести на резервному уроці. Це завдання можна дати дітям для домашнього виконання.

У процесі слухання та виконання музики на уроці-концерті доцільно використати різні види музично-творчої діяльності (пластичне інтонування, спів соло, ансамблем, «ланцюжком», з інсценуванням), а також різноманітні виконавські конкурси та музично-дидактичні ігри.

Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити