УРОКИ МУЗИЧНОГО МИСТЕЦТВА В 2 КЛАСІ - за підручником О. Лобової - 2013 рік

Другий семестр. МОВА ТА РОЗВИТОК МУЗИКИ (19 год)

Урок 18 (підсумковий)

Завдання підсумкового уроку — актуалізувати та поглибити знання і навички музично-творчої діяльності, здобуті протягом навчального року, зокрема узагальнити навчальний матеріал за семестровою темою «Мова та розвиток музики». Для цього використовуємо комплекс контрольних запитань і вправ «Десять завдань для перевірки знань» (с. 134-135 підручника та адаптований для письмового виконання варіант нас. 62-63 робочого зошита).

У межах комплексу дітям запропоновано різні, вже відомі їм види навчальних завдань, серед яких: відповіді на запитання, пригадування музичних творів за малюнками, проплескування ритмічного рисунка, вибір правильного визначення тощо. Разом із тим, вчителю слід пояснити учням спосіб виконання нового завдання — розгадування нотного ребуса:

Також звертаємо увагу школярів на узагальнювальні матеріали щодо основних елементів музичної мови та відповідних різновидів розвитку музики на II форзаці підручника.

Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити