Розробки конспектів уроків з навчального предмета «Природознавство» для 4 класу 2016 рік

Використана література

1. Грущинська І.В. Пори року. Літо / Ведення спостережень за природою. 1 - 4 кл. - Тернопіль : Навчальна книга - Богдан, 2009. -128 с.

2. Грущинська І.В. Як спостерігати за природою. Читанка з природознавства : Навчальний посібник. Тернопіль : Навчальна книга - Богдан, 2009. - 296 с.

3. Грущинська І. В. Сторінками червоної книги України : Зникаючі рослини: Довід. учня. - К.: Освіта, 2005. - 95 с.

4. Інтерактивні технології навчання у початкових класах/Авт.-упор. І. Дівакова. - Тернопіль: Мандрівець, 2008. - 180 с.

5. Навчальні програми. 4 клас: методичні рекомендації щодо організації навчально-виховного процесу в 2016-2017 навчальному році з коментарем провідних фахівців. - Х.: Вид-во «Ранок», 2016. - 120 с.

Відомості про авторів уроків

1. Базик Надія Анатоліївна, спеціаліст І категорії, учитель початкових класів Іванівської гімназії Херсонської області

2. Бахарєва Надія Олександрівна, учитель-методист, спеціаліст вищої категорії, учитель початкових класів Іванівської гімназії Херсонської області

3. Бєлєнкова Ніна Володимирівна, спеціаліст І категорії, учитель початкових класів Каланчацької ЗОШ І - ІІІ ступенів № 1 Каланчацького району Херсонської області.

4. Бєлова Тетяна Валеріївна, спеціаліст другої категорії, учитель початкових класів, Херсонської гімназії № 3 Херсонської міської ради.

5. Бондаренко Юлія Вікторівна, учитель початкових класів Херсонської гімназії № 3 Херсонської міської ради.

6. Бочарова Тетяна Миколаївна, учитель-методист, спеціаліст вищої категорії, учитель початкових класів Іванівської гімназії Херсонської області

7. Будко Людмила Володимирівна, спеціаліст вищої категорії, «Відмінник освіти України», учитель початкових класів Херсонської гімназії № 3 Херсонської міської ради.

8. Буленкова Марина Савеліївна, спеціаліст вищої категорії, учитель початкових класів, Херсонської гімназії № 3 Херсонської міської ради.

9. Бутенко Наталія Володимирівна, учитель-методист, спеціаліст вищої категорії, учитель початкових класів Іванівської гімназії Херсонської області

10. Васильчук Наталя Григорівна, учитель-методист, спеціаліст вищої категорії, учитель початкових класів ОЗСНВК «Академічна гімназія» Скадовського освітнього округу Скадовської міської ради.

11. Гавриляк Тетяна Георгіївна, спеціаліст другої категорії, учитель початкових класів ОЗСНВК «Академічна гімназія» Скадовського освітнього округу Скадовської міської ради.

12. Головко Ніна Федорівна, спеціаліст І категорії, учитель початкових класів Іванівської гімназії Херсонської області

13. Гусарчук Римма Юріївна, спеціаліст першої категорії, учитель початкових класів ОЗСНВК «Академічна гімназія» Скадовського освітнього округу Скадовської міської ради.

14. Данилюк Олена Борисівна, старший учитель, спеціаліст вищої категорії, учитель початкових класів Херсонської гімназії № 3 Херсонської міської ради.

15. Дудченко Лариса Володимирівна, старший учитель, спеціаліст вищої категорії, учитель початкових класів Козачелагерської ЗОШ І-ІІІ ступенів Олешківського району.

16. Завгородня Вероніка Михайлівна, старший учитель, спеціаліст, учитель початкових класів Олешківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 4 з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного напряму Олешківського району.

17. Кайда Юлія Анатоліївна, спеціаліст другої категорії, учитель початкових класів Херсонської гімназії № 3 Херсонської міської ради.

18. Коваленко Лариса Олександрівна, спеціаліст вищої категорії, учитель початкових класів Виноградівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Олешківського району.

19. Коваленко Ксенія Юріївна, учитель початкових класів ОЗСНВК «Академічна гімназія» Скадовського освітнього округу Скадовської міської ради.

20. Ковальчук Аліна Миколаївна, старший учитель, спеціаліст вищої категорії, учитель початкових класів Херсонської гімназії № 3 Херсонської міської ради.

21. Козлова Лариса Іванівна, учитель-методист, спеціаліст вищої категорії, учитель початкових класів ОЗСНВК «Академічна гімназія» Скадовського освітнього округу Скадовської міської ради.

22. Кононенко Ірина Богданівна, старший учитель, спеціаліст вищої категорії,учитель початкових класів Херсонської гімназії №3 Херсонської міської ради.

23. Кривенко Тетяна Олександрівна, спеціаліст першої категорії, учитель початкових класів Херсонської гімназії № 3 Херсонської міської ради.

24. Кубанцева Інна Володимирівна, учитель-методист, спеціаліст вищої категорії, учитель початкових класів ОЗСНВК «Академічна гімназія» Скадовського освітнього округу Скадовської міської ради.

25. Куліда Світлана Іванівна, старший учитель, спеціаліст вищої категорії, учитель початкових класів Брилівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Олешківського району.

26. Левицька Ірина Василівна, методист Олешківського районного методичного кабінету Олешківської районної ради.

27. Литвиненко Іраїда Анатоліївна, спеціаліст, учитель початкових класів Новомаячківської ЗОШ І-ІІІ ступенів Олешківського району.

28. Маковій Наталя Василівна, старший учитель, спеціаліст, учитель початкових класів Новомаячківської ЗОШ І-ІІІ ступенів Олешківського району.

29. Мачнева Ольга Миколаївна, старший учитель, спеціаліст вищої категорії, учитель початкових класів Херсонської гімназії № 3 Херсонської міської ради.

30. Молчанова Тамара Олександрівна, спеціаліст вищої категорії, учитель початкових класів Новомаячківської ЗОШ І-ІІІ ступенів Олешківського району.

31. Медведєва Ірина Вікторівна, спеціаліст першої категорії, учитель початкових класів Новомаячківської ЗОШ І-ІІІ ступенів Олешківського району.

32. Недвиженко Людмила Миколаївна, старший учитель, спеціаліст вищої категорії, «Відмінник освіти України», учитель початкових класів Херсонської гімназії № 3 Херсонської міської ради.

33. Неклеса Валентина Петрівна, учитель-методист, спеціаліст вищої категорії, «Відмінник освіти України», учитель початкових класів, заступник директора з навчально-виховної роботи Херсонської гімназії № 3 Херсонської міської ради.

34. Некрасова Ольга Євгенівна, спеціаліст вищої категорії, учитель початкових класів Херсонської гімназії № 3 Херсонської міської ради.

35. Несторяк Наталія Іванівна, старший учитель, спеціаліст, учитель початкових класів Старомаячківської ЗОШ І ступенів Олешківського району.

36. Паламарчук Наталя Сергіївна, спеціаліст ІІ категорії, учитель початкових класів Олешківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 4 з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного напряму Олешківського району.

37. Петровська Наталія Віталіївна, учитель-методист, спеціаліст вищої категорії, учитель початкових класів ОЗСНВК «Академічна гімназія» Скадовського освітнього округу Скадовської міської ради.

38. Пікуль Оксана Іванівна, спеціаліст першої категорії, учитель початкових класів ОЗСНВК «Академічна гімназія» Скадовського освітнього округу Скадовської міської ради.

39. Пуляєва Ольга Петрівна, спеціаліст другої категорії, учитель початкових класів Новомаячківської ЗОШ І-ІІІ ступенів Олешківського району.

40. Руденко Наталія Григорівна, спеціаліст вищої категорії, учитель початкових класів Херсонської гімназії № 3 Херсонської міської ради.

41. Рудомьоткіна Тетяна Миколаївна, учитель-методист, спеціаліст вищої категорії, учитель початкових класів ОЗСНВК «Академічна гімназія» Скадовського освітнього округу Скадовської міської ради.

42. Ружина Валентина Іванівна, старший учитель, спеціаліст, учитель початкових класів Новомаячківської ЗОШ І-ІІІ ступенів Олешківського району.

43. Ситарук Олена Миколаївна, спеціаліст другої категорії, учитель початкових класів ОЗСНВК «Академічна гімназія» Скадовського освітнього округу Скадовської міської ради.

44. Скрипець Марія Василівна, учитель-методист, спеціаліст вищої категорії, учитель початкових класів Іванівської гімназії Херсонської області

45. Строган Наталя Вікторівна, старший учитель, спеціаліст вищої категорії, учитель початкових класів Херсонського загальноосвітнього навчального закладу І-ІІІ ст. №36 Херсонської міської ради.

46. Терещенко Олена Василівна, спеціаліст І категорії, учитель початкових класів Іванівської гімназії Херсонської області

47. Ткачук Олена Анатоліївна, старший учитель, спеціаліст, учитель початкових класів Новомаячківської ЗОШ І-ІІІ ступенів Олешківського району.

48. Фадєєва Ірина Вікторівна, старший учитель, спеціаліст вищої категорії, учитель початкових класів Новомаячківської ЗОШ І-ІІІ ступенів Олешківського району.

49. Хижко Тетяна Леонтіївна, старший учитель, спеціаліст вищої категорії, учитель початкових класів Брилівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Олешківського району.

50. Целінко Олена Станіславівна, спеціаліст другої категорії, учитель початкових класів ОЗСНВК «Академічна гімназія» Скадовського освітнього округу Скадовської міської ради.

51. Чистякова Анастасія В’ячеславівна, учитель початкових класів ОЗСНВК «Академічна гімназія» Скадовського освітнього округу Скадовської міської ради.

52. Шахова Надія Сергіївна, спеціаліст, учитель початкових класів Новомаячківської ЗОШ І-ІІІ ступенів Олешківського району.

53. Шелест Наталя Дмитрівна, спеціаліст, учитель початкових класів Новомаячківської ЗОШ І-ІІІ ступенів Олешківського району.

54. Шенкевич Людмила Анатоліївна, старший учитель, спеціаліст вищої категорії , учитель початкових класів Козачелагерської ЗОШ І-ІІІ ступенів Олешківського району.

55. Щедра Людмила Григорівна, спеціаліст другої категорії, учитель початкових класів Херсонської гімназії № 3 Херсонської міської ради.

56. Юрчук Наталія Андріївна, спеціаліст вищої категорії, учитель початкових класів Піщанської ЗОШ І ступенів Олешківського району.



Personalised Essay Writing Service for You

Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити