Усі уроки фізики 10 клас І семестр - Рівень стандарт - 2018 рік

ПЕРЕДМОВА

Посібник призначений для вчителя фізики, який працює у 10 класі відповідно до нової програми (Фізика. 10 клас. 2017 рік, авторський колектив під керівництвом Локтєва В.М.) за рівнем стандарту. Програма розрахована на 3 навчальні години на тиждень.

Під час підготовки посібника було враховано, що вчитель має право самостійно обирати підручник фізики, тому й прив’язки до конкретного підручника не передбачено. Цей розподіл годин і поурочне планування є орієнтовними.

Кожен план уроку містить опис цілей і планованих результатів навчання, перелік необхідного устаткування, цифрові освітні ресурси; детальний опис ходу уроку, методичних прийомів, використовуваних на уроці, демонстраційного і фронтального експериментів.

Під час розробки поурочних планів автор особливу увагу приділив впровадженню компетентнісного підходу.

Також в електронному додатку (Цифрові освітні ресурси «Фізика. 10 клас»: http://book.osnova.com.ua/book/6306) до цього посібника вміщено всі необхідні ресурси в цифровому форматі, що вчитель може використати під час підготовки й проведення уроків фізики.

Усі ресурси мають чітку нумерацію, наприклад: 1-001, 1-002 та ін. Учитель може самостійно передбачити варіанти використання цих ресурсів як на уроці, так і під час організації домашньої або позакласної роботи з учнями.

Більш детальний опис освітніх навчальних ресурсів та методику їх використання можна знайти в передмові до навчально-методичного посібника: Антикуз О. В. Усі уроки фізики. 7 клас. I та ІІ семестри — Х.: Вид. група «Основа», 2015.

Теми навчальних проектів обирає вчитель або учень (група учнів) самостійно.

Як приклад навчальних проектів можна використати матеріал посібника «Навчальні проекти з фізики. 7-9 класи» (автор О. В. Антикуз, ВГ «Основа», 2017 рік)

Розроблені плани уроків є типовими й можуть бути доповнені й змінені на розсуд учителя.

Зичимо успіхів!


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.