Розробки уроків - ФІЗИКА 7 КЛАС - 2012 рік

РОЗДІЛ 3. СВІТЛОВІ ЯВИЩА

УРОК 33. АНАЛІЗ КОНТРОЛЬНОЇ РОБОТИ. ПОВТОРЕННЯ, СИСТЕМАТИЗАЦІЯ НАВЧАЛЬНОГО МАТЕРІАЛУ. РОЗВ’ЯЗАННЯ ЗАДАЧ

Мета: проаналізувати якість виконання контрольної роботи; скорегувати знання учнів; удосконалювати навички розв’язання задач.

Тип уроку: урок систематизації, повторення та узагальнення знань.

Обладнання та наочність: тексти контрольної роботи.

ХІД УРОКУ

І. Організаційний етап

II. Аналіз виконання контрольної роботи

III. Повторення вивченого матеріалу.

• Пропонується розв’язати задачі з контрольної роботи, які викликали труднощі у дітей.

• Розв’язання задач.

- Де перед розсіювальною лінзою треба розташувати предмет, щоб його уявне зображення утворилося посередині між лінзою та її уявним фокусом?

- Знайдіть фокусну відстань та оптичну силу збиральної лінзи, якщо відстань від предмета до лінзи становить 30 см, а від лінзи до зображення 23см.

- Відстань від предмета до екрану дорівнює 3 м. Де треба розташувати збиральну лінзу, щоб утворилось зображення предмета, збільшене в 5 разів?

V. Домашнє завдання

• Завдання за підручником. Повторити розділ І.

• Завдання за задачником:


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.