УСІ УРОКИ ФІЗИКИ
9 клас

2-й семестр


УЗАГАЛЬНЮЮЧІ УРОКИ

Урок 3/64

Тема. Підсумкове заняття


Мета уроку: підбити підсумок вивчення фізики в 9 класі.

Тип уроку: урок закріплення знань.


МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ

Отже, ми закінчили вивчення курсу фізики в 9 класі, пройшли трирічний шлях першого етапу (7-9 класи) вивчення фізичних законів. Ми зрозуміли, що майже за 3000 років свого існування фізична наука змогла розвинути єдині представлення про природу, що поєднують наші знання про мега-, макро- і мікросвіти.

Навчившись керувати фізичними явищами, людина стала «велетнем», наприклад, створивши двигуни, у мільйони разів більш потужні, ніж людські руки, й об’єднавши усіх людей Землі надійними системами зв’язку. Чудеса сучасної техніки з’явилися, перш за все, завдяки фізиці: без знання фізичних законів неможливо проектувати й використовувати машини, механізми, прилади, космічні апарати тощо.

Учитель на цьому уроці може підбити підсумки роботи за минулий навчальний рік, відзначаючи як позитивні, так і негативні моменти; оголосити й прокоментувати оцінки учнів за другий семестр.

Якщо в класі будуть учні, що захочуть підвищити семестрову оцінку, то можна провести додаткове оцінювання знань (за узгодженням з адміністрацією школи та батьками учня) через кілька днів після завершення навчального року.

Резерв навчального часу: 6 годин.

Учитель може на власний розсуд скористатися резервним часом (6 уроків): для розв’язання задач, для поглибленого вивчення окремих тем програми, для додаткового тестування, компенсації пропущених уроків (наприклад, карантин тощо).Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити