ІІІ закон Ньютона

Дії тіл одне на одне завжди взаємні. Кожне з тіл, що взаємодіють, діє на інше з деякою силою. Вимірювання показують, що прискорення взаємодіючих тіл обернено пропорційні їх масам. Пам’ятаючи, що сила дорівнює добутку маси тіла на його прискорення, отримуємо ІІІ закон Ньютона: тіла діють одне на одне з силами, спрямованими вздовж однієї прямої, рівними за модулем і протилежними за напрямом.

Наслідки ІІІ закону Ньютона:

  1. Сили завжди проявляються парами.

  2. Сили взаємодії завжди однієї фізичної природи.

  3. Прикладені сили до різних тіл.

Місяць обертається навколо Землі, тому що Земля діє на Місяць з гравітаційною силою. Місяць так само притягує до себе Землю, доказом цього є явища припливів та відливів.Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.