Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

МАТЕМАТИКА. ПОВНИЙ ПОВТОРЮВАЛЬНИЙ КУРС

ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ ТА ДЕРЖАВНА ПІДСУМКОВА АТЕСТАЦІЯ

АЛГЕБРА І ПОЧАТКИ АНАЛІЗУ

Розділ II. РІВНЯННЯ І НЕРІВНОСТІ

§3. РІВНЯННЯ З ДВОМА ЗМІННИМИ. СИСТЕМИ РІВНЯНЬ З ДВОМА ЗМІННИМИ.

2. Розв’язок рівняння з двома змінними.

 

Розв’язком рівняння з двома змінними називають пару значень змінних, при яких рівняння перетворюється у правильну числову рівність.

Приклад. Пара чисел х = 1; у = 4 є розв’язком рівняння х + у2 =17 (бо 1 + 42 = 17 ). Пара чисел х = -1; у = 5 не є розв’язком цього рівняння (оскільки - 1 + 52 = 24 17).

Скорочено пару чисел х = 1 ; у = 4 прийнято записувати так: (1;4). При такому запису необхідно знати, значення якої із змінних стоїть на першому місці, а якої - на другому. Якщо рівняння містить змінні х і у, то треба на першому місці писати значення змінної х, а на другому - значення змінної у.

Рівняння з двома змінними мають такі самі властивості, як і рівняння з однією змінною (див. §1, п.4).

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.