Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

МАТЕМАТИКА. ПОВНИЙ ПОВТОРЮВАЛЬНИЙ КУРС

ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ ТА ДЕРЖАВНА ПІДСУМКОВА АТЕСТАЦІЯ

АЛГЕБРА І ПОЧАТКИ АНАЛІЗУ

Розділ II. РІВНЯННЯ І НЕРІВНОСТІ

§8. КВАДРАТНИЙ ТРИЧЛЕН

1. Означення квадратного тричлена.

 

Квадратним тричленом називають многочлен виду ах2 + bх + с, де х - змінна, а, b, с — числа, причому а 0.

Дискримінантом квадратного тричлена називають вираз D = b2 - 4ас. Дискримінант квадратного тричлена співпадає з дискримінантом відповідного квадратного рівняння

ах2 + bх + с = 0.

Коренем квадратного тричлена називають значення змінної, при якому значення цього тричлена дорівнює нулю. Корені квадратного тричлена співпадають з коренями відповідного квадратного рівняння. Якщо D > 0, то квадратний тричлен має два різних корені; якщо D = 0, то квадратний тричлен має один корінь (два рівних корені), якщо D < 0, то квадратний тричлен не має коренів.

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.