Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

МАТЕМАТИКА. ПОВНИЙ ПОВТОРЮВАЛЬНИЙ КУРС

ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ ТА ДЕРЖАВНА ПІДСУМКОВА АТЕСТАЦІЯ

АЛГЕБРА І ПОЧАТКИ АНАЛІЗУ

Розділ III. ФУНКЦІЯ

§4. ЛІНІЙНА ФУНКЦІЯ.

2. Пряма пропорційність.

 

Функцію, яку можна задати формулою виду у = kх, де х - незалежна змінна, k - число відмінне від нуля, називають прямою пропорційністю.

Зауважимо, що графіком прямої пропорційності є пряма, яка проходить через початок координат, причому якщо k > 0, то пряма розташована у І та III координатних чвертях, а якщо k < 0, а якщо k = 0, то пряма розташована у II та IV.

На малюнку 68 зображено графіки функцій у = Зх; у = -х і у = 0,4x.









загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.