МАТЕМАТИКА. ПОВНИЙ ПОВТОРЮВАЛЬНИЙ КУРС

ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ ТА ДЕРЖАВНА ПІДСУМКОВА АТЕСТАЦІЯ

АЛГЕБРА І ПОЧАТКИ АНАЛІЗУ

Розділ III. ФУНКЦІЯ

§13. ЧИСЛОВІ ПОСЛІДОВНОСТІ.

1. Означення числової послідовності. Члени числової послідовності.

 

Числова послідовність — це послідовність, членами якої є числа. Числа, які утворюють послідовність називають відповідно першим, другим, третім і т.д. членами послідовності. Члени послідовності прийнято позначати буквами з індексам, що відповідають порядковому номеру кожного члена.

Наприклад: с1, с2, с3, с4.

Розглянемо числову послідовність квадрантів натуральних чисел: 1; 4; 9; 16; 25. У цьому випадку с1= 1; с2= 4; с3= 9; с4= 16.

Розглянемо два сусідніх члени послідовності з номерами k і k + 1, а саме аk і аk+1. Член аk+1 називають наступним за аk, а член аk називають попереднім по відношенню до аk+1.

Послідовність, що містить скінченне число членів, називають скінченною, а послідовність, яка містить нескінченне число членів — нескінченною.

Послідовність двоцифрових натуральних чисел — скінченна, а послідовність квадрантів натуральних чисел — нескінченна.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.