МАТЕМАТИКА. ПОВНИЙ ПОВТОРЮВАЛЬНИЙ КУРС

ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ ТА ДЕРЖАВНА ПІДСУМКОВА АТЕСТАЦІЯ

АЛГЕБРА І ПОЧАТКИ АНАЛІЗУ

Розділ III. ФУНКЦІЯ

§13. ЧИСЛОВІ ПОСЛІДОВНОСТІ.

2. Числові послідовності, що задані формулою.

 

Зручним є задання числової послідовності формулою n-го (або загального) члена послідовності. Наприклад, послідовність двоцифрових натуральних чисел 10; 11; 12 ..., 98, 99 можна задати формулою

сn = n + 9,

де 1 n 90, n - натуральне число. Послідовність квадрантів натуральних чисел задаємо формулою n-го члена: сn = n2, де n - натуральне число.

Приклад. Послідовність задана формулою сn = n2 + n. Знайдіть перший, сьомий, і сотий члени цієї послідовності.

Розв’язання. Маємо с1 = 12 + 1 = 2; с7 = 72 + 7 = 56; с100 = 1002 + 100 = 10100.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.