Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

МАТЕМАТИКА. ПОВНИЙ ПОВТОРЮВАЛЬНИЙ КУРС

ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ ТА ДЕРЖАВНА ПІДСУМКОВА АТЕСТАЦІЯ

АЛГЕБРА І ПОЧАТКИ АНАЛІЗУ

Розділ І. ЧИСЛА І ВИРАЗИ

§8. ПЕРЕТВОРЕННЯ ДЕСЯТКОВОГО ДРОБУ У ЗВИЧАЙНИЙ ТА ЗВИЧАЙНОГО У ДЕСЯТКОВИЙ.

4. Десяткове наближення звичайного дробу.

 

Виконуючи обчислення із нескінченими періодичними дробами, зручно користуватися їх наближеннями, які дістають при округленні нескінчених дробів до певного розряду. Утворюється скінчений десятковий дріб, який називають десятковим наближенням звичайного дробу. Число, яке утворюється після округлення, тим точніше, чим більше десяткових знаків у наближенні.

Приклад. Округлити до тисячних і обчислити 7,4(3) + 4,(18).

Розв’язання. Оскільки 7,4(3) = 7,4333... = 7,433, а 4,(18) = 4,1818... = 4,182, то 7,4(3) + 4,(18) = 7,433 + 4,182 = 11,615.

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.