Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

МАТЕМАТИКА. ПОВНИЙ ПОВТОРЮВАЛЬНИЙ КУРС

ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ ТА ДЕРЖАВНА ПІДСУМКОВА АТЕСТАЦІЯ

ГЕОМЕТРІЯ

Розділ І. ПЛАНІМЕТРІЯ

§1. НАЙПРОСТІШІ ГЕОМЕТРИЧНІ ФІГУРИ НА ПЛОЩИНІ ТА ЇХ ВЛАСТИВОСТІ.

2. Промінь.

 

Проведемо пряму і позначимо на ній точку А (мал. 138). Ця точка ділить пряму на дві частини, кожну з яких разом з точкою А називають променем, що виходить з точки А. Точка А називається початком кожного з променів.

 

Промені позначаються двома великими латинськими буквами, перша з яких означає початок променя, а друга — деяку точку на промені (наприклад промінь ОК на малюнку 139).

Два промені, що мають спільний початок та доповнюють один одного до прямої, називають доповняльними. На малюнку 140 промінь ВС доповняльний для променя ВD, і навпаки, промінь ВD є доповняльним для променя ВС.

 

загрузка...

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат доступні данні з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

У разі запозичення інформації гіпертекстове індексоване посилання на сайт є обов'язковим

© Всі права на дизайн сайту належать ФОП СЄА