МАТЕМАТИКА. ПОВНИЙ ПОВТОРЮВАЛЬНИЙ КУРС

ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ ТА ДЕРЖАВНА ПІДСУМКОВА АТЕСТАЦІЯ

ГЕОМЕТРІЯ

Розділ І. ПЛАНІМЕТРІЯ

КОНТРОЛЬНИЙ ТЕСТ № 4.

 

1. Один з гострих кутів прямокутного трикутника дорівнює 20°. Знайти кут, що утворює висота трикутника, що проведена до гіпотенузи із катетом, протилежним даному гострому куту.

 

2. Медіана прямокутного трикутника, що проведена до гіпотенузи, дорівнює 5 см, а один з катетів - 6 см. Знайти другий катет прямокутного трикутника.

 

3. Один з катетів прямокутного трикутника дорівнює 5 см, а гіпотенуза на 1 см більша за другий катет. Знайти довжину гіпотенузи прямокутного трикутника.

 

4. Який із трикутників, у якого задано три сторони є прямокутним?

 

5. Катет прямокутного трикутника дорівнює 6 см, а проекція нього катета на гіпотенузу - 2 см. Знайти довжину проекції другого катета на гіпотенузу.

 

6. У АВС С = 90°, АС = 9 см, sіn В = 3/5. Знайти ВС.

 

7. У АВС АВ = 3 см, ВС = 1 см, В = 135°. Знайти АС.

 

8. Одна із сторін трикутника дорівнює 7 см, дві інші утворюють кут 60°, а їх різниця дорівнює 5 см. Знайти периметр трикутника.

 

9. У АВС А = 45°, С = 60°, ВС = см. Знайти АВ.

 

10. Дві сторони трикутника дорівнюють 2 см і 4 см, а кут між ними 30°. Знайти радіус кола, описаного навколо трикутника.

 

11. У АВС C = 90° АС = 7 см, cos В = 24/25. Знайти (у см) периметр трикутника.

 

12. Знайти градусну міру найбільшого за величиною кута трикутника зі сторонами 3 см, 5 см і 7 см.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.