Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

МАТЕМАТИКА. ПОВНИЙ ПОВТОРЮВАЛЬНИЙ КУРС

ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ ТА ДЕРЖАВНА ПІДСУМКОВА АТЕСТАЦІЯ

ГЕОМЕТРІЯ

Розділ ІІ. СТЕРЕОМЕТРІЯ

§5. ПАРАЛЕЛЬНЕ ПРОЕКТУВАННЯ, ЙОГО ВЛАСТИВОСТІ. ЗОБРАЖЕННЯ ФІГУР У СТЕРЕОМЕТРІЇ.

6. Зображення правильного шестикутника.

 

Нехай А0В0С0D0Е0F0 - правильний шестикутник (мал. 402). Діагоналі А0D0 і С0F0 розбивають правильний шестикутник на два ромби F0Е0D0Q0 і С0В0А0Q0, взаємно симетричні відносно точки Q0.

 

 

Для зображення правильного шестикутника спочатку зображуємо паралелограм FЕDQ, який є зображенням ромбу F0Е0D0Q0 (мал. 403), далі симетричний йому відносно точки Q паралелограм СВАQ. З’єднавши точки А і F, С і D, отримаємо зображення АВСDЕF правильного шестикутника А0В0С0D0Е0F0.

 

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.