Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

МАТЕМАТИКА. ПОВНИЙ ПОВТОРЮВАЛЬНИЙ КУРС

ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ ТА ДЕРЖАВНА ПІДСУМКОВА АТЕСТАЦІЯ

ГЕОМЕТРІЯ

Розділ ІІ. СТЕРЕОМЕТРІЯ

КОНТРОЛЬНИЙ ТЕСТ № 4.

 

1. Вказати число вершин восьмикутної призми.

 

2. Визначити скільки сторін має многокутник, що лежить в основі призми, якщо у цій призмі 13 граней.

 

3. У правильній трикутній призмі сторона основи дорівнює 3 см, а діагональ бічної грані - 5 см. Знайти площу бічної поверхні призми.

 

4. Висота похилої призми дорівнює 2 см. Знайти бічне ребро призми, якщо воно утворює із висотою кут 30°.

 

5. Сторона основи правильної чотирикутної призми дорівнює 3 см, а її об’єм 45 см3. Знайти висоту призми.

 

6. Вказати число діагоналей паралелепіпеда.

 

7. Площі трьох граней прямокутного паралелепіпеда дорівнюють 2 см2; 3 см2 і 6 см2. Знайти площу повної поверхні паралелепіпеда.

 

8. Сторони основи прямокутного паралелепіпеда дорівнюють 6 см і 8 см, а висота - 3 см. Знайти площу діагонального перерізу паралелепіпеда.

 

9. Площа поверхні куба дорівнює 24 см2. Знайти його об’єм.

 

10. Сторони основи прямого паралелепіпеда дорівнюють см і 4 см і утворюють кут 60°. Знайти об’єм паралелепіпеда, якщо його бічне ребро дорівнює 5 см.

 

11. У прямій трикутній призмі сторони основи дорівнюють 6 см, 25 см і 29 см. Через бічне ребро призми і середню за довжиною висоту основи проведено переріз, площа якого дорівнює 48 см2. Знайти (у см3) об’єм призми.

 

12. Знайти площу (у см2) повної поверхні прямокутного паралелепіпеда, якщо його діагональ більша за лінійні виміри відповідно на 2 см, 5 см і 9 см.

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.