МАТЕМАТИКА. ПОВНИЙ ПОВТОРЮВАЛЬНИЙ КУРС

ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ ТА ДЕРЖАВНА ПІДСУМКОВА АТЕСТАЦІЯ

ГЕОМЕТРІЯ

Розділ ІІ. СТЕРЕОМЕТРІЯ

КОНТРОЛЬНИЙ ТЕСТ № 5.

 

1. Вкажіть число ребер восьмикутної піраміди.

 

2. Яка фігура є бічною гранню правильної шестикутної піраміди?

 

3. Сторона основи правильної трикутної піраміди дорівнює 2 см, а апофема 5 см. Знайти площу бічної поверхні піраміди.

 

4. Сторони основ правильної зрізаної чотирикутної піраміди дорівнюють 3 см і 5 см, а апофема - 4 см. Знайти площу повної поверхні піраміди.

 

5. Знайти суму всіх плоских кутів трикутної піраміди.

 

6. Сторона основи правильної чотирикутної піраміди дорівнює 5 см, а висота - 6 см. Знайти площу діагонального перерізу цієї піраміди.

 

7. Знайти об’єм правильної чотирикутної піраміди, сторона основи якої дорівнює 6 см, а висота - 8 см.

 

8. Об’єм правильної трикутної піраміди дорівнює 15 см3, а висота - 5 см. Знайти сторону основи піраміди.

 

9. Як зміниться об’єм піраміди, якщо кожну сторону збільшити у 3 рази, а висоту - зменшити у 3 рази?

 

10. Знайти об’єм правильної зрізаної чотирикутної піраміди, у якої сторони основ дорівнюють 4 см і 5 см, а висота - 6 см.

 

11. Основою піраміди є рівносторонній трикутник зі стороною 4 см. Дві бічні грані піраміди перпендикулярні до площини основи, а третя нахилена до площини основи під кутом 30°. Знайти висоту піраміди (у см).

 

12. Основою піраміди є прямокутний трикутник, катети якого дорівнюють 6 см і 8 см. Кожне бічне ребро піраміди дорівнює 13 см. Знайти (у см3) об’єм піраміди.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.