Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

МАТЕМАТИКА. ПОВНИЙ ПОВТОРЮВАЛЬНИЙ КУРС

ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ ТА ДЕРЖАВНА ПІДСУМКОВА АТЕСТАЦІЯ

ГЕОМЕТРІЯ

Розділ ІІ. СТЕРЕОМЕТРІЯ

КОНТРОЛЬНИЙ ТЕСТ № 7.

 

1. Радіус сфери дорівнює 5 см. Якою із запропонованих не може бути відстань між деякими двома точками сфери?

 

2. Діаметр кулі дорівнює 6 см. Знайти площу великого круга кулі.

 

3. Радіус кулі дорівнює 8 см. Точка А належить дотичній до кулі площині і знаходиться на відстані 15 см від точки дотику кулі і площини. Знайти відстань від точки А до центра кулі.

 

4. Кулю, діаметр якої дорівнює 50 см, перетнуто площиною на відстані 24 см від центра кулі. Знайти площу перерізу.

 

5. АВ - діаметр сфери, М - довільна точка сфери. Чому дорівнює градусна міра кута АМВ?

 

6. Є свинцеві кульки однакового радіусу. Скільки таких кульок треба взяти, щоб з них відлити одну кулю, радіус якої у 4 рази більший за радіус даних кульок.

 

7. Навколо прямої призми описано циліндр. Який із запропонованих многокутників може бути основою цієї призми.

I. Прямокутний трикутник.

II. Прямокутна трапеція.

III. Прямокутник.

 

8. Висота правильної чотирикутної піраміди дорівнює 6 см, бічне ребро нахилено до площини основи під кутом 60\ Знайти площу основи конуса, описаного навколо цієї піраміди.

 

9. У куб вписано кулю, радіус якої дорівнює 2 см. Знайти площу повної поверхні кулі.

 

10. Навколо циліндра, радіус основі якого дорівнює 2 см, а висота - 10 см, описано правильну трикутну призму. Знайти площу бічної поверхні цієї призми.

 

11. В кулі, об’єм якої дорівнює 36π см3 проведено переріз. Відрізок, що сполучає центр кулі з точкою кола даного перерізу, утворює з площиною перерізу кут 60°. Знайти площу перерізу S. У відповідь запишіть величину S/π.

 

12. В основі трикутної піраміди лежить прямокутний трикутник з катетами 6 см і 8 см. Кожне бічне ребро піраміди дорівнює 13 см. Знайти (у см2) площу осьового перерізу конуса, описаного навколо піраміди.

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.