МАТЕМАТИКА. ПОВНИЙ ПОВТОРЮВАЛЬНИЙ КУРС

ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ ТА ДЕРЖАВНА ПІДСУМКОВА АТЕСТАЦІЯ

ГЕОМЕТРІЯ

Розділ ІІ. СТЕРЕОМЕТРІЯ

§24. ПРЯМОКУТНА СИСТЕМА КООРДИНАТ У ПРОСТОРІ.

3. Ортогональні проекції точок на координатні площини. Відстань від точки до координатних площин.

 

Ортогональною проекцією точки (х; у; z) на площину ху є точка (х; у; 0); на площину хz - точка (х; 0; z); на площину уz - точка (0; у; z).

Наприклад, ортогональною проекцією точки (-1; 2; -4) на площину ху є точка (-1; 2; 0), на площину хz - точка (-1; 0; -4), на площину уz - точка (0; 2; -4).

Відстань від точки (х; у; z) до площини ху дорівнює lzl, до площини хz дорівнює lуl, а до площини уz дорівнює |х|.

Наприклад, відстань від точки (2; -1; -3) до площини ху дорівнює 3, до площини хz дорівнює 1, а до площини уz дорівнює 2.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.