Математика. Ґрунтовна підготовка до ЗНО

Передмова

Вашій увазі пропонується посібник, який надає всебічну інформацію про зовнішнє незалежне оцінювання з математики (алгебра і початки аналізу, геометрія) забезпечує повним комплектом матеріалів, необхідних для успішного проходження ЦІЛЮ іспиту, а також для підготовки до державної підсумкової атестації.

Пропонований курс підготовки до ЗНО цілком відповідає Програмі ЗНО та Програмі МОНМСУ з математики. Матеріали для посібника високо оцінені авторитетними й досвідченими працівниками освіти, спеціалістами в галузі тестування.

Водночас пропонована книга може бути використана і для експрес-підготовки до ЗНО й ДНА, оскільки дозволяє ефективно й за короткий час повторити теоретичний матеріал, вивчений на уроках математики (алгебра і початки аналізу, геометрія), сформувати міцні вміння й навички роботи з тестами у форматі ЗНО.

У книзі кожній темі (1—32) передує вхідний тест. Далі подається теоретичний матеріал. Освоївши його, треба виконати контрольний тест. Він підсумовує досягнення в опануванні відповідної теми. Теоретичні матеріали допоможуть Вам ліквідувати виявлені прогалини в знаннях. Опанувавши їх зміст. Ви створите необхідне знаннєве підгрунття для успішного тестування з відповідних тем. Зрозуміло, що не можна обмежуватися лише теоретичною підготовкою, — Вам слід навчитися застосовувати знання на практиці, а саме під час виконання тестових завдань. Опрацьовуючи зміст наступних тем, не забувайте час від часу повторювали вивчене, перегортаючи сторінки посібника. Це дасть змогу тримати на поверхні набуті знання, не дозволяючи їм під тиском нової інформації відійти в глибини пам’яті.

Остання частина книги містить тести у форматі ЗНО — вони є повним аналогом майбутнюю сертифікаційного теслу, за результатами виконання якого здійснюватиметься набір до ВНЗ. Робота з тестами збагатить Ваші знання, розширить навички раціонального, ефективного мислення при виконанні бойових тестів у форматі ЗНО.

Віддайте перевагу роботі саме з нашим посібником — це позбавить Вас необхідності пошуку підручників із математики за попередні роки, повторювання їх розлогих, а почасти й інформативно перевантажених матеріалів. Пропонований посібник допоможе щонайкраще підготуватися до ЗНО.

Успіхів Вам у майбутніх випробуваннях!


Help with assignments by Writix

Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити