Основи філософських знань
Розділ перший
ОСНОВНІ ЕТАПИ РОЗВИТКУ ФІЛОСОФІЇ

ГЛАВА ПЕРША
ЗАРОДЖЕННЯ ТА РОЗВИТОК ФІЛОСОФСЬКИХ ВЧЕНЬ
1. Філософія Сходу

Філософія Індії.

  Виникнення філософії сталося не так швидко. Відокремлення від міфології не одноразовий акт. Це тривалий, розтягнутий на століття процес поступовості з'ясування специфічного філософського змісту на фоні міфології. У Єгипті та Месопотамії через певні історичні причини формування філософських знань гак і не завершилося, але лише сформовано певні елементи філософських ідей в культурі давніх цивілізацій на Сході, Близькому і Середньому Сході, на Європейському, а пізніше Американському континенті світу. З позицій соціально-політичного підходу, стародавні класи в сприятливих умовах розвитку суспільства Індії, Китаю та Греції однотипні і тому схожі тут і типи філософствування. Та є в філософських поглядах ще й певні розбіжності, особливості соціального розвитку, традицій, рис національної культури тієї або іншої країни.

Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.