Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Довідник юного фізика

5. Механіка

5.5. Гідро- та аеростатика

5.5.12. Закон Бернуллі

Тиск рідини, що тече в трубі, більший у тій частині труби, де швидкість рідини менша і, навпаки, у частині труби, де швидкість рідини більша,— тиск менший.

Рівняння Д. Бернуллі виведені ним у 1738 році:

Фізичний зміст рівняння полягає в тому, що під час протікання ідеального об’єму рідини (чи газу) повна механічна енергія одиниці об’єму рідини (чи газу) є величиною постійною по всій довжині труби (закон збереження енергії для рухомої рідини або газу).

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.