Довідник юного фізика

2. Фізичні величини та їх вимірювання

 

2.4. Одиниці міри

2.4.7. Позасистемні одиниці, які дозволяється застосовувати поряд з одиницями СІ

Величина

Одиниця

Позна

чення

Співвідношення з одиницею СІ

Маса

тонна

т

103 кг

 

атомна одиниця маси

а. о. м.

1,66057 10-27 кг

Час

хвилина

хв

60 с

 

годин

год

3600 с

 

доба

доб

86400 с

Не дозволяється застосовувати такі одиниці: ангстрем, ікс- одиниця, барн, центнер, гал, дина, ерг, кілограм-сила, тонна-сила, кілограм-сила на квадратний сантиметр, атмосфера, міліметр водяного стовпа, міліметр ртутного стовпа, тор, кінська сила, ом- квадратний міліметр на метр, максвел, гаус, гільберт, ерстед, калорія, рад, рентген, кюрі, мікрон, оберт.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.