Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Довідник юного фізика

2. Фізичні величини та їх вимірювання

 

2.4. Одиниці міри

2.4.7. Позасистемні одиниці, які дозволяється застосовувати поряд з одиницями СІ

Величина

Одиниця

Позна

чення

Співвідношення з одиницею СІ

Маса

тонна

т

103 кг

 

атомна одиниця маси

а. о. м.

1,66057 10-27 кг

Час

хвилина

хв

60 с

 

годин

год

3600 с

 

доба

доб

86400 с

Не дозволяється застосовувати такі одиниці: ангстрем, ікс- одиниця, барн, центнер, гал, дина, ерг, кілограм-сила, тонна-сила, кілограм-сила на квадратний сантиметр, атмосфера, міліметр водяного стовпа, міліметр ртутного стовпа, тор, кінська сила, ом- квадратний міліметр на метр, максвел, гаус, гільберт, ерстед, калорія, рад, рентген, кюрі, мікрон, оберт.

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.