Довідник юного фізика

7. Електрика

7.7. Електричний струм

Електричний струм — це спрямований упорядкований рух заряджених частинок. У металах — це рух вільних електронів, в електролітах — рух різнойменних іонів.

Явища, які спричиняє електричний струм, називають діями струму (теплова дія, хімічна дія, магнітна дія).

Електричний струм характеризується своєю силою і густиною. Поділяється на постійний (сила струму і напрям не змінюються) і змінний (сила струму і напрям змінюються з часом).


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.