Довідник юного фізика

7. Електрика

7.18. Робота електричного струму

Робота електричного струму — це фізична величина, що характеризує перетворення електричної енергії струму в інші її види.

Робота електричного струму на ділянці кола дорівнює добутку напруги на кінцях цієї ділянки, сили струму і часу, протягом якого виконувалась робота.

Позначається буквою A.

Одиниця вимірювання — один джоуль (1 Дж).

Формула:

A = UIt, 1 Дж = 1 В · 1А · 1 с = 1 ВАс.

A = Pt, 1 Дж = 1 Вт · 1 с = 1 Втс.

На практиці застосовується 1 кВт · год.

Вимірюється електролічильником.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.