Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Довідник юного фізика

5. Механіка

Механіка — це розділ фізики, який вивчає механічний рух

і сили. Поділяється на кінематику, динаміку, статику.

Крім того, механіка поділяється на:

• механіку абсолютно твердого тіла, яке за жодних умов не деформується;

• механіку твердого тіла, яке деформується (опір матеріалів);

• механіку рідких і газоподібних тіл (гідро- та аеродинаміку). Основна задача механіки полягає у з’ясуванні закону або рівняння руху тіла через характеристики, що його описують — координати, довжину пройденого шляху, переміщення, кут повороту, швидкість, прискорення тощо.

Розв’язання основної задачі полягає у визначенні положення тіла у будь-який момент часу за допомогою цих фізичних величин.

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.