Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Довідник юного фізика

5. Механіка

5.1. Кінематика

Кінематика — розділ механіки, в якому вивчаються математичні властивості механічного руху без урахування мас тіл і діючих сил.

5.1.1. Механічний рух

Механічний рух — це зміна положення тіла в просторі відносно інших тіл з плином часу.

Поступальний рух — це рух фізичного тіла, при якому усі його точки здійснюють однакові переміщення (будь-яка пряма, що сполучає будь-які дві точки тіла, переміщується паралельно). Усі точки тіла описують однакові траєкторії.

Обертальний рух — це рух фізичного тіла, коли кожна його точка рухається по дузі кола або по колу.

Гвинтовий рух — це рух фізичного тіла, в якому воно обертається навколо деякої осі і в той же час здійснює вздовж цієї осі рівномірний поступальний рух.

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.