Довідник юного фізика

5. Механіка

5.1. Кінематика

5.1.12. Швидкість прямолінійного рівномірного руху

Прямолінійний рівномірний рух — це рух, за якого тіло (матеріальна точка) за будь-які рівні проміжки часу здійснює однакові переміщення.

Швидкість прямолінійного рівномірного руху — це стала векторна фізична величина, що характеризує механічний рух і чисельно дорівнює відношенню переміщення тіла (матеріальної точки) за будь- який проміжок часу до значення цього інтервалу. Позначається буквою v. Одиниця вимірювання — один метр за секунду (1 м/с). Формула:


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.