Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Довідник юного фізика

5. Механіка

5.1. Кінематика

5.1.15. Швидкість прямолінійного нерівномірного руху

Прямолінійний нерівномірний рух — це рух фізичного тіла (матеріальної точки), швидкість якого з часом змінюється, тобто тіло за рівні проміжки часу здійснює неоднакові переміщення.

Середня швидкість — це векторна фізична величина, яка характеризує нерівномірний прямолінійний рух і чисельно дорівнює відношенню переміщення, здійсненого тілом (матеріальною точкою), до інтервалу часу, за який воно здійснено.

Миттєва швидкість — це швидкість тіла (матеріальної точки) в даний момент часу або в даній точці траєкторії.

Миттєва швидкість дорівнює відношенню досить малого переміщення на ділянці траєкторії, що містить у собі точку, до малого інтервалу часу, за який це переміщення відбулося.

Миттєву швидкість вимірюють спідометром.

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.