Довідник юного фізика

5. Механіка

5.1. Кінематика

5.1.16. Прискорення

Прискорення — це векторна фізична величина, що характеризує зміну швидкості тіла за числовим значенням і напрямом. Вона дорівнює відношенню зміни швидкості тіла (матеріальної точки) до інтервалу часу, протягом якого ця зміна відбулася. Позначається буквою а. Одиниця вимірювання — один метр за секунду у квадраті (1 м/с2). Формула:


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.