Довідник юного фізика

5. Механіка

5.2. Динаміка

5.2.3. Маса тіла

Маса тіла — це величина, що характеризує його інертність і є її мірою. Вона вимірюється відношенням модуля прискорення еталона маси до модуля прискорення тіла під час їх взаємодії. Позначається буквою m. Одиниця вимірювання — один кілограм (1 кг).

де aT, mT — модуль прискорення і маса тіла; aET, mET — модуль прискорення і маса еталона.

Чим більша маса тіла, тим повільніше змінює воно свою швидкість під дією певної сили.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.