Довідник юного фізика

5. Механіка

5.2. Динаміка

5.2.14. Вага тіла, яке рухається з прискоренням

а) Напрям прискорення а збігається з напрямом прискорення вільного падіння g.

P = m(g - а).

При а = g настає невагомість. На тіло діє лише сила тяжіння, воно втрачає вагу і вільно падає.

б) Напрям прискорення а протилежний до напряму прискорення вільного падіння g.

якщо а = g , то настає перевантаження.

Перевантаження характеризується числом, що показує, у скільки разів вага тіла, що рухається з прискоренням а і визначається формулою P = m(g + а), більша від ваги P = mg . Тим більше, що рівність a = g робить беззмістовним вираз ????? (бо тоді маса має змінюватись). (ИЮ, в оригинале формула не пропечаталась) Тренована людина витримує перевантаження n 9.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.