Довідник юного фізика

5. Механіка

5.2. Динаміка

5.2.20. Деформація

Деформація — це зміна форми чи розмірів тіла або його частини під дією зовнішніх механічних сил, нагрівання чи охолодження, під дією електричного чи магнітного поля та інших впливів, які зумовлюють зміну відносного розміщення частинок тіла.

Деформація стійка (пластична), якщо після припинення дії на тіло деформуючої сили, тіло залишається в деформованому стані.

Деформація нестійка (пружна), якщо при припиненні дії сили тіло приймає свою попередню форму і розміри.

Види деформації: згин, кручення, зсув, розтяг, стиск.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.