Довідник юного фізика

5. Механіка

5.3. Закони збереження в механіці

5.3.1. Імпульс тіла

Імпульс тіла — це векторна фізична величина, яка є мірою механічного руху і дорівнює добутку маси тіла і його швидкості. Позначається буквою p. Одиниця вимірювання — один кілограмометр за секунду (1 кг · м/с). Формула:

Імпульс сили — це міра дії сили за певний проміжок часу. Дорівнює добутку середнього значення сили за певний проміжок часу на тривалість цього проміжку:


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.