Фізика підготовка до ЗНО комплексне видання

ЕЛЕКТРОДИНАМІКА

 

4. МАГНІТНЕ ПОЛЕ. ЕЛЕКТРОМАГНІТНА ІНДУКЦІЯ

 

4.6.3. ТОЧКА КЮРІ

 

Постійний штучний магніт — це смуга вуглецевої сталі, яку при виробництві довели до магнітного насичення. При цьому зберігається значною мірою орієнтація магнітних моментів атомів (рис. 81).

 

 

Рис. 81

 

Магнітне поле постійного магніту — це сукупність полів мікрострумів (орбітальних і спінових).

Нагрівання феромагнетиків призводить до їх розмагнічування, оскільки тепловий рух зумовлює порушення орієнтації магнітних моментів атомів і доменів.

Точка Кюрі — температура, за якої повністю втрачається остаточна намагніченість: Fе — 768 °С, Ni — 365 °С, Со — 1140 °С.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.