Фізика підготовка до ЗНО комплексне видання

КВАНТОВА ФІЗИКА. ЕЛЕМЕНТИ ТЕОРІЇ ВІДНОСНОСТІ

 

3. АТОМ ТА АТОМНЕ ЯДРО

 

3.3. АТОМ ГІДРОГЕНУ ЗА Н. БОРОМ

 

Спектр випромінювання атома Гідрогену — лінійчатий.

Нормальному (стаціонарному) стану атома відповідає рух електрона найближчою до ядра орбітою. Енергетичний рівень електрона при цьому Е1 =-13,56 еВ. Всі інші рівні (n = 2,

З, 4, ...) називаються збудженими.

Перехід атома зі збудженого стану (збуджений рівень) у нормальний стан (на перший рівень) супроводжується випромінюванням певного кванта (з певними ν і λ).

Серії названі іменами їх першовідкривачів (рис. 4).

 

Рис. 4


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.