Фізика підготовка до ЗНО комплексне видання

ОСНОВНІ ПРАВИЛА ПРОВЕДЕННЯ ЗНО

 

ЗНО проводиться по всій Україні в той самий час і за одними тестами.

На виконання тесту відведено 3 години (180 хвилин).

Місце написання роботи для кожного конкретного учня визначається заздалегідь Українським центром оцінювання якості освіти.

Представниками цього центру перед виконанням завдань ЗНО проводиться спеціальний інструктаж, а в процесі виконання роботи — спостереження за дотриманням усіх процедурних вимог.

Учасникам ЗНО забороняється користуватися посібниками, калькуляторами, мобільними телефонами, фотоапаратами тощо.

Заповнені бланки відповідей опрацьовуються за допомогою комп’ютера.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.