Політика конфіденційності та правила користування сайтом

1. Конфіденційність

Наш сайт не зберігає персональну інформацію про відвідувачів і не використовує її для своєї роботи.

За допомогою системи Google Analytics ми збираємо статистику про відвідування сайту, таку як інформація про відвідувані сторінки, кількість переглядів сторінок, інформацію, яка була завантажена, країни походження відвідувачів, а також інформацію про спосіб заходу на сайт і т.ін. Жодна з цих дій не пов'язана з відвідувачем особисто і вимірюється тільки в сукупності.

Сервер сайту тимчасово реєструє доменне ім'я або IP - адресу комп'ютера відвідувача, а також дату доступу, файли (ім'я файлу і URL), код відповіді HTTP і веб-сайт, з якого відвідувач потрапив на сайт, кількість байт, переданих під час сесії.

2. Правила користування інформацією

Наш сайт працює як онлайн бібліотека но основі статті 34 конституції України: "Кожному гарантується право на свободу думки і слова, на вільне вираження своїх поглядів і переконань. Кожен має право вільно збирати, зберігати, використовувати і поширювати інформацію усно, письмово або в інший спосіб - на свій вибір."

Копіюючи матеріали во повинні узгодити можливість їх використання з авторами. Наш сайт не несе відподвідальність за копіювання матеріалів нашими користувачами.

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Ми приєднуємось до закону про авторське право в цифрову епоху DMCA прийнятим за основу взаємовідносин в площині вирішення питань авторських прав в мережі Інтернет. Тому підтримуємо загальновживаний механізм "повідомлення-видалення" для об'єктів авторського права і завжди йдемо на зустріч правовласникам.

Ми зобов'язуємся видалити протягом 24 год матеріали, що порушують право власності, по яким надано запит в установлені законом формі. Згідно законодавства України, а саме Закону “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо захисту авторського права і суміжних прав у мережі Інтернет”.


Немає жодної угоди чи домовленості між Вами та сайтом стосовно Вашого способу використання інформації, розміщеної на ньому, окрім умов, зазначених у ліцензіях Із Зазначенням Авторства — Поширення На Тих Самих Умовах 4.0 Міжнародна (CC BY-SA 4.0) та GNU Free Documentation License (GFDL)

© 2008-2021 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.

3. Реклама на сайті

Наш сайт розповсюджує інформацію безкоштовно. Для підтримки роботи сайту та наповнення новими матеріалами необхідні кошти, які ми залучаємо за рахунок реклами.

Треті сторони можуть показувати рекламні повідомлення на основі Ваших інтересів, у Ваших додатках, веб-сайтах, на основі Вашого використання, цих додатків або сайтів за весь час використання.

Такі треті сторони можуть комбінувати та використовувати інформацію з Ваших веб-сайтів або додатків у Вашому поточному браузері з Вашою інформацією з інших браузері або пристроїв з рекламними цілями. Для того щоб вимкнути таку політику рекламодавців “на основі інтересів” або “націлювання між пристроями”, будь ласка, використовуйте наведені нижче методи для відмови, для кожного браузера або пристроя, який належить Вам:

Network Advertising Initiative (NAI) – http://optout.networkadvertising.org/

Digital Advertising Alliance (DAA) – http://www.aboutads.info/choices/

Digital Advertising Alliance Canada (DAAC) – http://youradchoices.ca/choices

Digital Advertising Alliance EU (EDAA) – http://www.youronlinechoices.com/

Зауважте, що відмовляючись від рекламних повідомлень “на основі інтересів” та “націлювання між пристроями”, не означає, що Ви більше не будете бачити рекламні повідомлення. Це означає, що треті сторони, від яких Ви відмовились отримувати рекламні повідомлення “на основі інтересів” та “націлювання між пристроями”, за допомогою методів які вказані вище, більше не будуть розміщувати рекламні повідомлення з урахуванням Ваших веб-налаштувань та моделей використання у певному браузері чи пристрої.


Якщо Ви відвідали цей сайт, то автоматично погоджуєтесь з цією політикою та умовами використання ресурсу. Якщо Ви не згодні з даною політикою та умовами конфіденційності, Ви повинні залишити сайт.

Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити